Adsız tasarım (9)
K.Maraş Teknik Servis
KAHRAMANMARAŞ ÇAĞRI MERKEZİ

0 (344) 215 60 15

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ (8)
serviceman
%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Yılların vermiş olduğu tecrübe ile Mutlu Müşterinin önemini bir çok kez tecrübe ettik.. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, tüm personelimiz özenle seçilmiş uzman ekiplerden oluşmaktadır.
1 YIL YEDEK PARÇA GARANTİSİ
Teknik servis hizmeti verdiğimiz tüm beyaz eşyalarda parça değişimleri 1 yıl garantilidir. 1 yıl boyunca beyaz eşyanızda değiştirdiğimiz parça sebebiyle bir arıza çıkması durumunda yeni parça değişimi için hiç bir ücret talep edilmemektedir..
HIZLI ÇÖZÜMLEME
Zamanınızın değerini biliyor ve en kısa sürede çözüm üretiyoruz
SERVİS TALEP FORMU

SIKÇA SORULAN SORULAR
Aşağıdaki alanda firmamıza sizler tarafından en çok gelen soruları yanıtları ile birlikte bulabilirsiniz.
Kahramanmaraş Bölge Servisi Hangi Saatlerde Hizmet Veriyor?
Sabahın ilk ışıkları ile birlikte kapılarını açan ve gece yarısına kadar kapılarını kapatmayan firmamız, hafta içi her gün sizlere hizmet vermeye devam ediyor.
Verilen Servis Hizmeti Garantili mi?
Ürünleriniz daima koruma altında! 1 yıl boyunca ürünlerinizi garantili hizmetlerimiz ile koruyor ve olası sorunlarda en kısa sürede sizlerin yanında yer alıyoruz.
Ürünümün Teslim Süresi Nedir?
Küçük çaptaki sorunlar için gün içerisinde teslim işlemlerini yapıyoruz ancak daha büyük sorunlar için ürünü atölyemize taşıyor ve daha kalabalık bir çalışan kadrosu ile gerekli incelemeleri yapıyoruz.
Kredi Kartı Seçeneği Mevcut mu?
Kredi kartı ile ödeme yapmanız mümkündür.
MÜŞTERİ YORUMLARI
Kahramanmaraş Bölge Servisi
Firmamız Kahramanmaraş merkezde yıllardır tüm marka ve model cihazlara teknik servis hizmeti vermekten mutluluk duyan özel bir servistir.Adı gecen markalarla hiçbir bağı ve ilişkisi bulunmamaktadır.Teknik servis için gerekli maliye kaydı,ustalık ve yeterlilik belgesine sahip işinde uzman kadrosuyla sizlere daha kaliteli daha hızlı hizmet vermeyi hedefleyen beyaz eşya,kombi ve klima arızalarına hizmet veren bir firmadır.
Servis Bölgeleri
Kahramanmaraş Bölge Servisi
Call Now Button